تبلیغات
DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Strict//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-strict.dtd"> آرش آقای گل=ستاره ی استقلال - شروع لیگ 11

آرش آقای گل=ستاره ی استقلال

میخوام دنیا نباشه اگه اس اس نباشه

سلام به همگی به خاطر غیبت طولانیم شرمندم

خوب بالاخره لیگ 11 شروع شد و استقلال پرستاره قراره قهرمان شه والبته کفش طلای آقای گلی هم که مال آرش جونمه

بازی ها از امروز شروع میشه ولی استقلال فردا بازی داره اینم اطلاعات بازی ها:

سه شنبه 11/5/90 پرسپولیس-ملوان 22:30

     //              //     داماش-صنعت نفت 22:00

     //               //    فجر-نفت تهران 22:00

     //              //     مس-شهرداری 22:00

      //             //     سایپا-سرچشمه 22:00

      //              //     تراکتور-صبا       22:00

      //              //    را آهن-ذوب آهن 22:00

      //              //  فولاد - شاهین 22:30

و اما بازی اس اس قهرمان:

چهارشنبه 12 مرداد 90 ساعت 22:30

 ( استقلال ) &  (سپاهان)

سپاهان کل مهره های خوبشو فراری داده امیر خان هم که نیست

پس استقلال 9 -0 سپاهان

این پیش بینی منه شما هم تو نظرات پیش بینی بدید

حالا خبر:

آرش برهانی : امسال هم می گویم یکی از استقلالی ها آقای گل می شود.

آرش برهانی، مهاجم تیم استقلال، برای آغاز فصلی متفاوت آماده می شود، این بازیکن معتقد است پیش از آغاز هر فصل جدید باید به آینده امیدوار بود و این بازیکن امتیاز فیزیک بازیکن استقلال را آقای گل لیگ معرفی می کند.
     
 برهانی در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: شرایط برای آغاز لیگ آماده است، با اینکه، در تعطیلات نتوانستیم با شرایطی کاملاً ایده آل تمرین کنیم و صد در صد آماده شویم، اما برای این بازی حساس آماده هستیم.
وی افزود: این بار نیز می گویم، آقای گل این فصل از استقلال است و مجیدی، میداودی و من شانس اول برای کسب این عنوان هستیم.
برهانی تصریح کرد: سال گذشته نیز یکی از ما مستحق کسب این عنوان بود، اما قسمت نشد و مصدومیت ها ما را از اهدافمان دور کرد ولی برای این فصل این شرایط وجود ندارد و همه چیز مهیا است.
برهانی اظهار داشت: برای من به عنوان بازیکن خط حمله استقلال، اول قهرمانی تیم مهم است، ما باید در این فصل به مقامی درخور توجه دست یابیم و بر این اساس پیش برویم.
مهاجم آبی ها در پایان گفت: استقلال که قهرمان شود، آن زمان است که اهداف شخصی من، مطرح می شود‌ و آن زمان است که به‌ آقای گلی فکر می کنم و دوست دارم این عنوان را بدست بیاورم.


گل سرسبد هفته اول لیگ قطعا همین بازی سپاهان و استقلال است!

سپاهان قهرمان 2 دوره گذشته لیگ برتر در خانه میزبان استقلال است. سپاهان نسبت به فصل گذشته تغییرات زیادی داشته؛ از رفتن امیر قلعه‌نویی گرفته تا جدایی عقیلی، حاج‌صفی، رحمتی، توره و حیدری...! اما جذب عمادرضا و آوردن لوکا بوناچیچ به عنوان سرمربی باعث شده تا هواداران تیم به موفقیت تیمشان امیدار باشند.

در آن طرف میدان استقلال هم خانه تکانی داشت. جدایی محمدی، طالب‌لو، صادقی، شکوری، کوشکی، آشوبی، سیدصالحی و ... سبب شد تا این تیم به فکر جذب ستاره‌های گرانقیمتی مثل رحمتی، آندو، کرار، حیدری و زندی باشد. به هرحال این دیدار همیشه جذاب و حساس بوده و باید گفت که یک فینال بسیار زودرس است.


استقلال رکورد دار 10 ساله لیگ برتر

دهه دوم از رقابت‌های لیگ برتر ایران در حالی سه‌شنبه شب با برگزاری هشت دیدار آغاز می شود که استقلال موفق‌ترین تیم دهه نخست این مسابقات به شمار می رود. این تیم که در این سال‌ها با هدایت منصور پورحیدری، رولند کخ، امیر قلعه‌نویی، صمد مرفاوی، مرحوم ناصر حجازی، فیروز کریمی و پرویز مظلومی در رقابت‌های لیگ برتر شرکت کرد

دهه دوم از رقابت‌های لیگ برتر ایران در حالی سه‌شنبه شب با برگزاری هشت دیدار آغاز می شود که استقلال موفق‌ترین تیم دهه نخست این مسابقات به شمار می رود. این تیم که در این سال‌ها با هدایت منصور پورحیدری، رولند کخ، امیر قلعه‌نویی، صمد مرفاوی، مرحوم ناصر حجازی، فیروز کریمی و پرویز مظلومی در رقابت‌های لیگ برتر شرکت کرد، با کسب 533 امتیاز از 304 بازی خود، صدرنشین جدول 10 سال نخست لیگ برتر ایران است.
آبی پوشان تهرانی در 304 دیدار لیگ برتری‌شان، 145 پیروزی، 98 تساوی، 61 باخت، 468 زده، 308 خورده، تفاضل‌ گل 160+ و 533 امتیاز را در کارنامه خود ثبت کرده‌اند تا بالاتر از پرسپولیس، سپاهان، ذوب‌آهن و فولادخوزستان، جایگاه نخست جدول 10 دوره لیگ برتر را به خود اختصاص دهند.
پرسپولیس تهران از 304 دیدارش در این مسابقات با 136 پیروزی، 101 تساوی، 67 باخت، 440 زده، 323 گل خورده، تفاضل گل 117+ و 509 امتیاز در رده دوم، سپاهان اصفهان با 135 پیروزی، 95 تساوی، 74 باخت، 447 زده، 309 خورده، تفاضل گل 138+ و 500 امتیاز در رده سوم و ذوب ‌آهن اصفهان با 134 پیروزی، 92 تساوی، 78 باخت، 396 زده، 303 خورده، تفاضل گل 93+ و 494 امتیاز در رده چهارم جدول رده بندی دهه نخست لیگ برتر قرار گرفته اند.
فولاد خوزستان که تنها در 9 دوره این رقابت‌ها حضور داشته، در 270 بازی خود، 105 پیروزی، 90 تساوی، 75 باخت، 337 زده، 286 خورده، تفاضل گل51+ و 405 امتیاز را در کارنامه‌اش ثبت کرده و بالاتر از سایپا که در 10 دوره لیگ برتر حضور داشته و از 304 بازی، 95 پیروزی، 107 تساوی، 102 شکست، 352 زده، 367 خورده، تفاضل گل 15- و 392 امتیاز کسب کرده، قرار گرفته است.
سپاهان اصفهان با کسب سه قهرمانی و یک نایب قهرمانی بهترین تیم دهه نخست لیگ‌برتر از نظر قهرمانی بوده است اما استقلال تهران را به خاطر دو قهرمانی، سه نایب قهرمانی، دو عنوان سومی و یک عنوان چهارمی می‌توان با‌ثبات‌ترین و موفق‌ترین تیم 10 دوره لیگ برتر نامید.
پرسپولیس با دو قهرمانی، دو مقام سومی، چهار مقام چهارمی و دو مقام پنجمی در رده سوم ایستاده است. پاس تهران با یک قهرمانی، دو نایب قهرمانی و یک مقام چهارمی، فولاد خوزستان با یک قهرمانی و دو مقام سومی، سایپا با یک قهرمانی و یک مقام سومی رده‌های بعدی را به خود اختصاص داده اند.
تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان هم با کسب 3 نایب قهرمانی، یک مقام سومی و یک مقام چهارمی ناکام‌ترین تیم دهه نخست رقابت‌های لیگ برتر محسوب می‌شود.
در این بین رتبه سیزدهمی استقلال در هفتمین دوره لیگ برتر، بدترین عنوان آنها در 10 دوره لیگ برتر است. پرسپولیس در پنجمین دوره لیگ برتر در رده نهم ایستاد که این بدترین عملکرد آنها در این 10 سال بود. سپاهان در چهارمین دوره لیگ برتر در جایگاه دهم ایستاد و بدترین رتبه‌های ذوب آهن در لیگ، دومین و ششمین دوره بود که در جایگاه هشتم ایستاد.
با توجه به این مسائل شانس تیمی که بتواند در لیگ یازدهم به رکوردهای استقلال در امتیاز، پیروزی، گل زده و تفاضل گل نزدیک شود، بسیار کم است.
البته سپاهان با کسب سه پیروزی و یک تساوی بیشتر از پرسپولیس در لیگ یازدهم می‌تواند در جدول کلی مسابقات بالاتر از این تیم قرار بگیرد. ذوب‌آهن هم با دو پیروزی و یک تساوی بیشتر می‌تواند هم استانی‌اش را به زیر بکشد اما سایر تیم‌ها برای رسیدن به مربع قدرت لیگ ایران کار بسیار سختی را پیش رو دارند.
علاوه بر 10 تیم استقلال، پرسپولیس، سپاهان، ذوب‌آهن، سایپا، فولادخوزستان، ملوان بندرانزلی، ابومسلم مشهد، پیکان تهران و مقاومت‌سپاسی شیراز که بیش از 9 دوره تجربه حضور در لیگ برتر را داشتند، تیم‌های پاس تهران، برق شیراز، تراکتورسازی تبریز، استقلال اهواز، صنعت نفت آبادان، پگاه گیلان، صباباتری(صبای قم)، شموشک نوشهر، مس کرمان، راه‌‎آهن شهرری، پاس همدان و استیل آذین بیش از یک بار در این مسابقات حضور داشته‌اند. تیم‌های نفت تهران، شهیدقندی یزد، شیرین فراز کرمانشاه و پیام مشهد تنها یک دوره در لیگ برتر شرکت کرده‌اند.
نماینده شهر رشت در این سال‌ها با نام‌های استقلال رشت، پگاه گیلان و داماش گیلان در رقابت‌های لیگ برتر حضور داشته اما به دلیل اینکه این حضورها متداوم نبود و با سقوط‌ها و صعودهای زیادی همراه شد، آنها را تیم آسانسوری لیگ هم نامیده‌اند. فجر‌سپاسی و مقاومت سپاسی شیراز و صبا باتری و صبای قم هم با دو نام در ادوار مختلف لیگ ایران به میدان رفته‌اند.


راستی دانلود نود این هفته رو براتون می زارم

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

کجا با این عجله اول نظر بده بعد برو ولی بازم برگرد


نوشته شده در سه شنبه 11 مرداد 1390 ساعت 12:02 ب.ظ توسط آرش نظرات | |

جاوا اسكریپت

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

كد موس استقلال