تبلیغات
DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Strict//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-strict.dtd"> آرش آقای گل=ستاره ی استقلال - برهانی: نظر مظلومی مهم است اما نـوک باشم گــل می‌زنم

آرش آقای گل=ستاره ی استقلال

میخوام دنیا نباشه اگه اس اس نباشه

آرش برهانی بازهم مثل فصل قبل در نخستین بازی تیمش در لیگ برتر گل زد. گل او این‌بار نجات‌دهنده استقلال از شکست در خانه حریف بود به قیمت یک امتیاز برای تیمش و کسر 2 امتیاز از حریف سرسخت استقلال بود.

 او که به بازی در نوک خط حمله اعتقاد ویژه‌ای دارد با زبان بی‌زبانی این مطلب را بارها به اطلاع کادر فنی استقلال رسانده و بازهم به آن اشاره می‌کند.
باز هم مثل فصل گذشته با سپاهان مساوی کردید؟
بازی خوبی انجام دادیم و می‌توانستیم 3 امتیاز را بگیریم ولی اعتقاد دارم گل مفتی دریافت کردیم و موقعیت‌های زیادی را هم از دست دادیم. قبل از اینکه گل بخوریم می‌توانستیم چند گل بزنیم که متاسفانه این اتفاق نیفتاد.
در جریان بازی چند بار تغییر پست دادی، درست است؟
هنگامی که مجیدی وارد زمین شد، به جناح چپ رفتم اما وقتی که گل را دریافت کردیم دو مهاجمه شدیم و دیدید که در نهایت گل هم زدم.
گل را در کدام پست به ثمر رساندی؟
هنگامی که چپ بازی می‌کردم گل زدم. قبل از آن هم خوب بازی کرده بودم و خودم را در موقعیت قرار می‌دادم. در چندین نوبت هم بازیکنان را در موقعیت گل قرار دادم. خودم اعتقاد دارم به عنوان مهاجم نوک راحت‌‌تر کار می‌کنم ولی باز هم به نظر مربیان احترام می‌گذارم و هرجا بگویند بازی می‌کنم.
چقدر برای خودت شانس آقای گلی قائل هستی؟
امسال در خط هافبک نفرات بسیار خوبی داریم و خیلی بهتر می‌توانند مهاجمان را در موقعیت گلزنی قرار دهند. بیشتر از هر سالی به آقای گلی امیدوار هستم ولی به شرط آنکه در نوک حمله بازی کنم.
قبول داری استقلال در آستانه یک شکست بود و از آن فرار کرد؟
اگر از لحاظ اتفاقات فوتبال بگویید درست است ولی ما خیلی زودتر در دقیقه 86 می‌توانستیم گل بزنیم و خوشحال هستم که توانستیم یک امتیاز در اصفهان بگیریم.
بازی روز دوشنبه با داماش را چطور می‌بینی؟
بازی بسیار سختی پیش‌رو داریم. امیدوار هستم همیشه همین استقلالی باشیم که در اصفهان بودیم و فکر می‌کنم همه بهترین بازی هفته را تماشا کردند. امیدوارم استقبال خوبی از بازی با داماش شود و تماشاگران انگیزه بیشتری به بازیکنان استقلال بدهند.


نوشته شده در یکشنبه 16 مرداد 1390 ساعت 12:23 ب.ظ توسط آرش نظرات | |

جاوا اسكریپت

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

كد موس استقلال