تبلیغات
DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Strict//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-strict.dtd"> آرش آقای گل=ستاره ی استقلال - آخرین وضعیت نقل و انتقالات استقلال

آرش آقای گل=ستاره ی استقلال

میخوام دنیا نباشه اگه اس اس نباشه

رحمتی؛ قطعا آبی

گلر اول تیم ملی را باید یک جورهایی استقلالی دانست. او 90 درصد با فتح الله زاده توافق کرده. دیروز نزدیکان استقلال فاش کردند ظرف دو سه روز آینده حتی پیش پرداخت او به حسابش واریز می شود. در 7 روز گذشته رحمتی و فتح الله زاده مذاکرات من تو منی با هم داشتند و حتی سر بندهای قرارداد ترجیح دادند به جای مذاکره، کل کل کنند. فتح الله زاده تا آنجا که توانسته چانه زده و اتفاقا سید مهدی رحمتی تا حدودی از مبلغ پیشنهادی اش کوتاه آمده است. او بعد از اینکه متوجه شد پرسپولیسی ها با علیرضا حقیقی و رحمان احمدی تمدید کرد، مذاکرات خود را با استقلالی ها جدی تر ادامه داد. سپاهانی ها نیز در این میان، همچنان به دنبال او بودند اما ویژگی های بارز اخلاقی لوکا و این پیش بینی که بی شک رحمتی نمی تواند با این مربی کار کند، آنها را سریعا پشیمان کرد. او که بارها هم گفته بود فقط در تهران بازی می کند، از دو باشگاه سایپا و استقلال پیشنهاد داشت اما بی شک حضور در استقلال می توانست او را در چشم کروش سرمربی تیم ملی عزیزتر کند. به همین دلیل مذاکرات اینقدر جدی شد که حالا اخبار از حضور قطعی رحمتی در بین آبی ها خبر می دهد.

کرار و مهلت 48 ساعته به استقلال!

جاسم کرار این روزها در نجف است اما مدیر برنامه هایش در تهران بدجور فعالیت می کند. او دیروز به باشگاه استقلال رفت و با علی فتح الله زاده دیدار کرد. سرانجام مذاکرات این بود که تا 48 ساعت آینده-طبق توافقات- باشگاه استقلال باید یک سوم از پول قرارداد کرار را پرداخت کند اگرنه او به تراکتور خواهد رفت! بازارگرمی بازیکنان عراقی در فوتبال ایران تمامی ندارد و فعلا فتح الله زاده مجبور است برای خنقی نشدن بمب تازه اش، مجبور است دست به نقد شود. همچنین سرپرست استقلال به مدیر برنامه های کرار قول داده تا 48 ساعت آینده در سعادت آباد برای او و خانواده اش آپارتمانی شیک در سعادت آباد اجاره کند.

حمودی را بدهید سپاهان!

بعد از انتقال قطعی خسرو حیدری به استقلال، محمد رضا ساکت روز گذشته با علی فتح الله زاده تماس گرفت. با توجه به اینکه خسرو در توافقات اولیه خود تاکید کرده یا دفاع راست باشد یا پیستون، ساکت فرصت را غنیمت شمرد و در تماس با سرپرست استقلال از او خواست حمودی را به سپاهان بدهند. ساکت در این تماس گفت: «لوکا روی حمودی نظر دارد. شما هم که خسرو را گرفته اید. بگذاریدعلی به اصفهان بیاید.» اما پاسخ فتح الله زاده منفی بود: «به این راحتی او را نگرفته ایم به شما بدهیم.»

حسینی در دو راهی استقلال و سپاهان

حضور رحمتی در استقلال، برگ برنده فتح الله زاده است. هنوز هیچ نشده او توانسته با اسم رحمتی، سید جلال حسینی را هم به استقلال نزدیک کند. از طرفی سپاهان به شدت دنبال حفظ سید جلال حسینی است. گفته می شود توافقات بین سید جلال و استقلال صورت گرفته اما سپاهان هم این بازیکن را وسوسه کرده است. او در حال حاضر بین دو راهی استقلال و سپاهان قرار دارد. درباره خط دفاع استقلال هنوز ابهام زیاد است. نصرتی با اینکه داخلی بسته هنوز پولی از این تیم نگرفته و آرام آرام دارد قانع شود که برگردد به تراکتورسازی.


نوشته شده در یکشنبه 5 تیر 1390 ساعت 12:35 ب.ظ توسط آرش نظرات | |

جاوا اسكریپت

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

كد موس استقلال